Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Warsztat dla pacjentów onkologicznych w SPSW w Zamościu

24 lutego godz. 13:00 - 15:00

Darmowy

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na wykład i warsztat dotyczący żywienia w chorobie nowotworowej. Wydarzenie jest przeznaczone zarówno dla pacjentów, jak i ich opiekunów, czyli rodzin, przyjaciół i personelu medycznego.

Warsztaty składają się z wykładu na temat odżywiania w chorobie nowotworowej oraz części pokazowej, prezentującej propozycje posiłków – wraz z degustacją. Osobą prowadzącą warsztaty NUTRIDZIEŃ, tworzącą przepisy kulinarne oraz odpowiadającą na pytania jest mgr inż. Ewa Ceborska-Scheiterbauer – dietetyk.

Przepisy są komponowane z najwyższą starannością i troską o zdrowie pacjentów. Jednakże każda chora osoba jest w indywidualnej sytuacji, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na składniki, które mogą być zakazane w  diecie przy poszczególnych nowotworach. Pacjenci mają często różne zalecenia lekarskie dotyczące stosowanej diety, interakcji leków z pożywieniem oraz różny stan zdrowia przewodu pokarmowego. Jeżeli dany produkt powoduje negatywne objawy nie należy go spożywać. W razie jakichkolwiek wątpliwości pacjent powinien skonsultować się z lekarzem prowadzącym bądź dietetykiem.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne.

Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
24 lutego
Czas:
13:00 - 15:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Nutricia Oncology

Miejsce

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
Aleje Jana Pawła II 10
Zamość, lubelskie 22-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
szpital.zam.pl